Ana Sayfa Slayt KİCK BOKS’TA ORDU’YA 5 MADALYA GETİRDİLER

KİCK BOKS’TA ORDU’YA 5 MADALYA GETİRDİLER

3145
0
Paylaş


BÜYÜKŞEHİR SPORCULARINDAN BÜYÜK BAŞARI

Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları, Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Açık Kick Boks Avrupa Kupası Turnuvası’nda dereceye girerek büyük başarı elde etti. Büyükşehirspor Kulübünden 8 sporcunun katıldığı turnuva da Hilal Hekim 70 kg’da Genç Bayanlar Light Contact  branşında rakiplerini mağlup ederek altın madalya kazandı.

4-7 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Açık Kick Boks Avrupa Kupası Turnuvası’na katılan Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları, büyük bir başarı ile 5 madalya kazandı.

27 ülkeden 2 bin 500 sporcunun katıldığı turnuvada Ordu Büyükşehirspor Kulübü sporcularından Hilal Hekim, 70 kg Genç Bayanlar Light Contact branşında birinciliği alarak altın madalya kazandı. Point Fight branşında ise üçüncü olarak Bronz madalya elde etti. Yine genç bayanlarda Aylin Mechler, Genç Bayanlar Light Contact branşında +70 kg’da ikinci olarak gümüş madalya ve Point Fight branşında ise üçüncü olarak bronz madalya kazandı. Genç Erkekler Light Contact braşında Efe Güven de 69 kg’da üçüncü olarak bronz madalya elde etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here