Ana Sayfa GÜNCEL “FINDIK ÜRETİCİSİNİN HEP YANINDA OLACAĞIZ”

“FINDIK ÜRETİCİSİNİN HEP YANINDA OLACAĞIZ”

369
0
Paylaş

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar 18 İlçe Ziraat Odası Başkanları, Genel Sekreterleri ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı ‘Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısına katıldı.

Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde gerçekleşen toplantıda Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’da misafir Ziraat Odaları başkanlarına hitaben bir konuşma yaptı. Kendisinin de çok yakın sürece kadar Ziraat Odası Başkanı olduğunu belirten Başkan Kibar, “Ziraat Odası’ndan ayrılıp belediye başkanlık görevine başlasak da üreticilerimizle olan bağımızı koparamayız. Belediye Başkanlık makamında da fındık üreticilerimizin sorunları ile ilgili çalışmalar yürüteceğiz. Daha 5 gün önce Ordu’da gerçekleşen Uluslar arası Fındık Çalıştayında Tarım ve Orman Bakanımıza 17 maddeden oluşan bir rapor sundum. Bir kez daha ilçemize misafir olan değerli başkan ve yönetim kurulu üyelerine hoş geldiniz diyor toplantıda alınan kararların üreticilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

18 İlçe Ziraat Odası Başkanları Genel Sekreterleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplantının ardından Fatsa Belediyesine gelerek Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here