Ana Sayfa GÜNCEL BAŞKAN NİMET KOÇ GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN NİMET KOÇ GÜVEN TAZELEDİ

168
0
Paylaş

Fatsa Yardım Sevenler Derneği olağan genel kurulunda seçime tek liste ile giren mevcut Başkan Nimet Koç güven tazeleyerek yeniden Başkan oldu.

Fatsa Yardım Sevenler Dernek binasında gerçekleşen kongrede konuşma yapan Başkan Nimet Koç, geçmişten günümüze yapmış oldukları yardımlardan bahsetti ve bu yardımları yapmalarında maddi ve manevi destek sağlayan herkese teşekkürlerini iletti.

TYSD Fatsa Şube Başkanı Nimet Koç, konuşmasının devamında ise “Amacımız, çağdaş yaşamanın, insani duygulara sahip olmanın, paylaşmanın yüceliğinin altını çizmektedir. Toplumlar eğitimle yücelir inancımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 20 yıl önce göreve arkadaşlarımız ve aramıza dönem dönem katılan arkadaşlarımızdan, siz değerli üyelerimizden, bizleri daima güler yüzle karşılayan esnafımızdan, bağışçılarımızdan, kurumlarımızdan, basınımızdan, yapmış olduğunuz maddi- manevi katkılarımızla daima yüreklendik; büyük bir gönüllülük anlayışıyla topluma, eğitime, kültüre, çevreye, sanata, sosyal yaşama dair hizmetler verdik. Sizlerin sayesinde karşılıksız vermenin onurunu yaşadık.” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan seçimle Başkan Nimet Koç güven tazeledi. Seçim ardından duygularını belirten Başkan Koç,  “TYSD Fatsa Şubemizin 18 . Olağan Kongremize , her zaman olduğu gibi yoğun katılımları ile bizleri yücelten , teşvik eden çok değerli üyelerimize ,teşekkürlerimiz sonsuz , varolunuz “ diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here