Ana Sayfa EĞİTİM Türk Kızılay Fatsa Şubesinden, Eğitime Yönelik Büyük Destek

Türk Kızılay Fatsa Şubesinden, Eğitime Yönelik Büyük Destek

585
0
Paylaş

Türk Kızılay Fatsa şubesi durmak dinlenmek bilmeden sürekli çalışırken, ardı ardına başlattığı projelerle de dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde halk market projesini hayata geçireceğini ve çalışmalarda son aşamaya gelindiğini açıklayan Türk Kızılay Fatsa şubesi şimdi de, Fatsa’da belirlenen 10 okulda eğitime yönelik yeni bir projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.

Türk Kızılay Fatsa Şubesi Başkanı Gökhan Hocaoğlu, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tüm gönüllü kadromuzla birlikte sürekli sokaklardayız ve ihtiyaç sahiplerinin yanındayız.” dedi.

Gökhan Hocaoğlu, “Bununla birlikte sürekli yeni projeler üreterek farklı neler yapabilir diye kafa yoruyoruz. Daha önce içerisinde birçok birimi barındıran “Halk Market” projemizi açıklamıştık. Şimdide Fatsa’da eğitim adına ne yapabiliriz diye düşündük ve yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte yeni bir projeyi hayata geçirmeye karar verdik. Fatsa Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığımız bir protokolle belirlediğimiz 10 tane okulda Kızılay Köşesi, Robotik Kodlama Sınıfı, Zekâ Küpü Sınıfı, Kızılay Kütüphanesi çalışmalarımızı başlatacağız. En kısa sürede bu sınıflarımızı tamamlayarak öğrencilerimizin kullanımına açacağız” diye konuştu..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here