Ana Sayfa GÜNCEL YENİ HİZMET BİNASINDA İLK MECLİS TOPLANTISI

YENİ HİZMET BİNASINDA İLK MECLİS TOPLANTISI

5737
0
Paylaş

DUA, SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI…

“ŞEHRİMİZİN HAK ETTİĞİ VE LAYIK OLDUĞU HİZMETİ FAZLASIYLA VERMEK BİR GÖREV DEĞİL ASLİ VE VİCDANI SORUMLULUKTUR”

Fatsa Belediyesi’nin yeni hizmet binasına taşınmasının ardından yeni meclis salonunda ilk meclis toplantısı gerçekleşti.

Meclis toplantısı, Fatsa Vaizi Sani Gedik tarafından yapılan dua, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’ın yaptığı açılış konuşmasında; “Fatsa Belediye Meclisinin açılışından günümüze kadar şehrimize hizmet eden tüm meclis üyelerini saygıyla selamlıyorum, hayatta olan meclis üyelerimizin tamamına sağlık, vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Kibar, “Fatsa hayatımızı idame ettirdiğimiz memleketimiz evimiz. Fatsa için canla başla çalışmak, Fatsa’ya emek vermek, Fatsa’nın geleceğini planlamak hepimizin asli görevidir. Fatsa’nın en büyük gücü birliktir. Beraberliktir, dayanışmadır. Bu öyle bir güçtür ki ne parayla, ne diğer imkânlarla kıyas kabul eder. Bu nedenle her fırsatta bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız…” Hep Birlikte Fatsa Olacağız” Amacımız; Fatsa’ya ve Fatsalıya hizmet etmek, hizmetkâr olmak. Bunu başarmak için çalışırken de hepimiz önce Fatsa’ya ve hemşerilerimize karşı sorumlu olduğumuzu unutmayacağız. Önce Fatsa demeyen hiç kimsenin bu kurumun çatısı altında başarılı olacağını düşünmüyorum. Biz Fatsa’ya, Fatsalıya, şehrimize inandık… O inancın sorumluluğu içerisinde şehrimizin hak ettiği ve layık olduğu hizmeti fazlasıyla yerine getirmek bir görev değil asli ve vicdani bir sorumluktur. Bu sorumluluk bilinci ile Fatsa için canla başla daha da fazla çalışmayı, Fatsa’yı hak ettiği seviyeye getirmeyi diliyor, birlikte başaracağımıza olan inancımı belirtir hepinize en kalbi duygularımla saygılarımı sunuyorum.” dedi.

FATSA BELEDİYE MECLİSİNDE BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI

Başkan Kibar’ın yaptığı açılış konuşmasından sonra Mecliste okunan gündem maddeleri oy birliği ile karara bağlandı.

  Fatsa’nın ortak paydası olan Belediye Meclisinin tek çatı altında ayrışmadan birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi, tek vücut olması Fatsa’ya değer katacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here