Ana Sayfa GÜNCEL KURUM AMİRLERİ MUHTARLARIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

KURUM AMİRLERİ MUHTARLARIN SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

162
0
Paylaş

Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran başkanlığında Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özbay, kurum amirlerinin katılımlarıyla mahalle muhtarları ile Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen toplantıda mahallelerin sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.
    Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran’ın açılış konuşmasını yapmasının ardından mahalle muhtarları sorun ve taleplerini belirttiler. Muhtarların sorunları belirtmesinden sonra ilgili kurum amirleri çözüm önerilerini sundular.

“SORUNLARI MASAYA YATIRDIK”

  Toplantı sonunda bir açıklama yapan Kaymakam Ömer Lütfi Yaran, “Biz zaman zaman muhtarlarımızla toplantı yaparak muhtarlarımızla daire amirlerini bir araya getiriyoruz. Toplantıda ilçemizin sorunlarını birebir masaya yatırarak çözüm yollarını bulmak adına görüş alışverişinde bulunuyoruz. Muhtar arkadaşlarımız tarafından toplantıya yoğun bir katılım oldu. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız toplantıda, mahallelerinde yaşamış oldukları sorunları dile getirdiler. Bölgemizin ana sorunu su, yol ve elektrik üzerine yoğunlaştığı için bu konular aktarıldı ve ilgili daire amirlerimiz cevaplarını vermiş oldular. Verimli bir toplantı gerçekleşirdik. Birde pandemi döneminde olduğumuz için yapılması gerekenler ile alakalı bilgilendirme yapılmış oldu.” dedi.

“YOL ÇALIŞMALARIMIZ SÜRATLE DEVAM EDİYOR”

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Ruhi Özbay ise yaptığı açıklamada yapılan tüm çalışmaları resmi kurumlarla istişare ederek yaptıklarını ifade ederek, “Muhtarlarımızın yollar ile ilgili sorunlarını bire bir not aldık. Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’ın talimatlarıyla yol çalışmalarımızı yaparken mahallelerimizde aciliyet sırasına önem veriyoruz. Kırsal mahallelerimizde 2020 yılında yapılan beton ve sathi kaplama çalışmaları, aynı şekilde 2021 yılı programımızda devam ediyor.” diye konuştu.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here