Ana Sayfa ASAYİŞ “YOLUN AÇIK OLSUN ASKERİM”

“YOLUN AÇIK OLSUN ASKERİM”

963
0
Paylaş

BAŞKAN YILMAZ’DAN ASKERE GİDECEK GENÇLERE ANLAMLI HEDİYE

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde askere gidecek olan gençlere yönelik “Yolun Açık Olsun Askerim” adlı proje hazırlandı. Başkan Enver Yılmaz, proje kapsamında kendisini ziyaret eden gençlere içerisinde kişisel kullanım malzemelerinin yer aldığı seyahat çantası hediye etti.

ORDU BİR ASKER YUVASI

Yolun Açık Olsun Askerim Projesi kapsamında askere gitmek üzere olan bir grup genç, Başkan Enver Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Ordu ilinde yeni dönemde askere gidecek gençlerle bir araya gelen Başkan Yılmaz, Ordu’dan yılda 2.000-2.500 arasında kişinin askere gittiğini belirterek, “İlimizde yılda ortalama 2.000-2.500 arasında askere giden kardeşimiz var dolayısıyla Ordu aynı zamanda bir asker yuvası. Sizlerin bu kutsal görevi yerine getirmek üzere güzel bir kura ile dağılımınızın yapılmasını, sağlık ve huzur içinde askerlik görevinizi yerine getirmenizi, geri gelip sizleri bekleyen ailelerinize sağlık ve huzurla kavuşmanızı, ülkemize kaldığınız yerden hizmet etmeye devam etmenizi can-ı gönülden temenni ediyorum” dedi.

SEYAHAT ÇANTASINDA 28 ÇEŞİT ÜRÜN YER ALIYOR

Hazırlanan seyahat çantası içerisinde 28 çeşit ürünün yer aldığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Büyükşehir Belediyesi olarak, sosyal hizmet alanında yaptığımız proje ile askere gidecek kardeşlerimize askerlik yapacakları yerlerde en çok ihtiyaç duyacakları ürünlerin yer aldığı bir seyahat çantası hazırladık. Bu çantamızın içerisinde bayrak, çorap, diş fırçası, el havlusu, bot boyası, cüzdan, şampuan, dikiş seti, elbise askısı, tıraş malzemeleri vb. ürünler bulunuyor. Sizler acemi birliklerinize teslim olduğunuzda tüm Ordulu hemşehrilerimiz adına sizlere verdiğimiz ve içerisinde 28 çeşit malzeme bulunan bu seyahat çantamızın ne kadar faydalı bir çalışma olduğunu göreceksiniz” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan seyahat çantası, Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinden temin edilebiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here